Tabu Polska - Oglądah od września na National Geographic Channel oraz w telewizji TTV

National Geographic Channel pokazuje różne oblicza otaczającej nas rzeczywistości. Przygotowane z pasją dokumenty i reportaże oraz programy rozrywkowe wzbogacają naszą wiedzę o świecie. Dzięki współpracy z Towarzystwem National Geographic, ze znanymi na całym świecie badaczami oraz fotografami możemy zaoferować naszym widzom zapierające dech w piersiach ujęcia i wiarygodne historie, które pozostają na długo w pamięci.

National Geographic Channel oferuje dostęp do niezwykłych ludzi, miejsc i zdarzeń na całym świecie. W programach dotyczących różnych dziedzin życia: od nauki i techniki, przez historię, po psychologię pokazuje i przybliża otaczający nas świat. Widzownie kanału szczególnie cenią sobie serie poruszające tematy społeczne, takie jak „Tabu”, programy z pasma Podkręć swoje zwoje: jak „Kosmos”, czy „Pułapki umysłu”, serię motoryzacyjną „CAR S.O.S.” oraz dokumenty historyczne z cyklu „Apokalipsa: II wojna światowa”.

Pokazujemy prawdziwe historie, wielkie przedsięwzięcia i wyjątkowe odkrycia.

TTV to ogólnopolski kanał telewizyjny o charakterze społecznym. Atutem stacji są autorskie programy własne oraz programy zagraniczne, ukazujące życie bez fikcji, pełne prawdziwych emocji. Taki charakter ma też nowopowstała seria TABU POLSKA.

TTV to również ciekawe osobowości tworzące profil stacji. Przemysław Kossakowski i Tomasz Michniewicz z pasją oprowadzają po prawdziwym, innym świecie. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt demonstrują, na czym polega estetyczna rewolucja, a Dominik Strzelec z werwą inspiruje ogrodowe metamorfozy.

Dodatkowo najciekawsze newsy z kraju i ze świata oraz magazyny reporterskie interweniujące w najważniejszych sprawach społecznych i obyczajowych.

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).